Söö. Palveta. Armasta.


Autor Elizabeth Gilbert

Ilmumisaasta 2010

Lehekülgi 384

See raamat on ühtaegu füüsiline teekond, vaimne otsimisretk ja reisimälestus.

Liz Gilbertil oli olemas kõik, millest üks kaasaegne naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär – ent sarnaselt paljude teistega tundis ta end eksinuna, segaduses ja otsimas seda, mida tegelikult oma elult tahaks.

Värskelt lahutatud ja seismas ristteel, astub Liz välja oma mugavustsoonist, riskides kõigega, et muuta oma elu ning leida mööda maailma rännates rada iseenda juurde. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, siis leiab ta kontakti Jumalaga, mis ei tule liiga kergelt, nagu alati, ja lõpuks suudab ta siis vaba ja tervikliu indiviidina leida armastuse teise vaba ja tervikliu indiviidi vastu.

Teil on võimalik rännata koos autoriga ja jälgida, kuidas segaduses, vaimselt ja hingeliselt kurnatud naisest saab noorenenud, enesekindel ja armunud naine.

Nimetatud teos on bestseller ja väga edukas. Meeldib autori humoorikas stiil ja tekkis ka palju samastumisi iseenda eluga. Julgen seda soovitada, aga ärge oodake midagi erakorralist, lihtsalt naudige, sest vahel kui vägisi oodata, pole asi enam see.

Ksenia Olt

Advertisements

One response to “Söö. Palveta. Armasta.

  1. Maarja-Liisa Meksun

    Mõni aeg tagasi lugesin isegi seda raamatut ja see oli nii hea kaasahaarav lugemine. Lugedes sellest kuidas ta erinevais riikides rändas tuli kohe kujutlus silme ette ja oleks justkui ise seal olnud. Väga hea raamat:)

Leave the reply

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s